-certifikovaná plynotěsnost
Kamna HAAS+SOHN EMBER černá jsou vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Ke komortnímu ovládání vzduchu pro spalování slouží pouze jeden regulátor, tzv. Easy control. Kamna mají terciální přívod vzduchu, díky němuž dochází ke zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami komínem. Dochází k výraznému zvyšování účinnosti a tím i nižší spotřebě paliva. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Kamna disponují automatickým dovíráním dveří - dveře stačí pustit a zaklapnou se samy.
HHAAS+SOHN EMBER černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | ocel, sklo |
| Rozsah výkonu: | 3,4 - 6,7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 80 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 120 m3 |
| Rozměry (v / š / h): | 1201 / 526 / 386 mm |
| Hmotnost: | 123 kg |
| Přívod externího vzduchu: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h |
HAAS+SOHN EMBER černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |