CARA C keramika silver 54505
- třístranné prosklení
- výsuvné otevírání
- široká škála barevných variant provedení
Designové akumulační krby Romotop CARA reagují na trendy a potřeby moderní interiérové architektury. Citlivě vyvážené proporce, čisté linie a dominující třístranné prosklení vytváří impozantní celek oslovující nejnáročnější zákazníky.
Modely CARA C (CARXDHCN4) jsou nově vybaveny spalovací komorou vyloženou speciálním, vysoce odolným materiálem IGNITON. Výklopný rošt z litiny je doplněn praktickým popelníkem.
Všechny krby CARA mají výsuvná dvířka s přesným a lehkým chodem pojezdů SILENT LIFT. Pro optimalizaci procesu hoření byl ve vrchní části spalovací komory přiveden terciární vzduch. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN zvyšuje celkovou účinnost krbu. Výstup spalin je standardně možný horním nebo zadním odvodem. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu na vnitřní plochu skla dvířek se účinně zabraňuje usazování nečistot. Čistému pohledu na oheň tak nic nebrání.
Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu se řídí jediným ovládacím prvkem. Dostatečný přísun vzduchu pro optimální spalování zabezpečuje systém CPV – centrální přívod vzduchu z exteriéru. Krb lze vybavit akumulačními tvarovkami, které akumulují teplenou energii a poté ji předávají zpět do místnosti, a to ještě i několik hodin po skončení hoření.
Krby řady CARA jsou obloženy velkoplošným přírodním kamenem nebo povrchově upraveným plechem, či keramickým obkladem. Odstínění zadního pláště je umožňuje umístit přímo ke stěně.
ROMOTOP CARA C keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, keramika |
| Barva keramiky: | silver 54505 |
| Dvířka provedení: | výsuvná; třístranné prosklení |
| Nominální výkon: | 7,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,9 - 10,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 200 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1652 x 770 x 500 mm |
| Výška osy zadního vývodu: | 1505 mm |
| Hmotnost: | 360 kg |
| Rošt: | NE - možná změna na roštové topeniště |
ROMOTOP CARA C - keramika silver 54505
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk