e-LERA C G10 keramika perlová 95508
- třístranné prosklení, elektrické napájení 230 V / 50 Hz
Kouzlo ohně bez komínu. Okouzlující atmosféra a příjemné teplo – e-LERA zvládne obojí na jeden stisk tlačítka, kdykoliv si přejete. Elektrický designový krb e-LERA přináší čisté teplo a moderní design do každého interiéru – bez kouře, bez komínu. Realistický efekt plamene a pokročilá technologie vytvářejí atmosféru, kterou si můžete přizpůsobit dle svého vkusu.
e-LERA přináší nejmodernější technologii pro dokonalý zážitek z ohně a tepla:
Nabízené varianty elektrického krbu e-LERA:
Další barevné varianty e-LERA keramika na vyžádání (cca až 48 barevných variant).
ROMOTOP e-LERA C G keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, keramika |
| Barva keramiky: | perlová 95508 |
| Dvířka provedení: | třístranné prosklení, dělené |
| Napětí: |
230-240 V / 50 Hz (1x PEN) |
| Nominální výkon: | 1,8 kW |
| Spotřeba energie (modul Opti-myst): | 130 W |
| Maximální spotřeba el. energie: | 2,0 kW |
| Objem zásobníku na vodní páru: | 1,0 l |
| Průměrný čas pro vyčerpání vodní páry: | 6,0 hod. |
| Nastavitelná výška plamene: | 6 úrovní |
| Rozměry v x š x h: | 1437 x 600 x 450 mm |
| Hmotnost: | 120 kg |
ROMOTOP e-LERA C G 10 - keramika perlová 95508
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk