ROMOTOP ESPERA 01
Krbová kamna s teplovodním výměníkem - keramika cherry
Kamna ROMOTOP ESPERA 01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | cherry |
| Jmenovitý výkon | 10 kW |
| Regulovatelný výkon | 5- 13 kW |
| Výkon teplovodního výměníku | 3,5- 9,5 kW |
| Objem výměníku | 28 litrů |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Maximální provozní přetlak | 2 bar |
| Účinnost | 80 % |
| Vývod spalin | horní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 120 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1080 x 540 x 518 mm |
| Hmotnost | 220 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 3 kg/h |
| Max. délka polen | 35 cm |
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK