ROMOTOP EVORA T červená šarlatová
- EVORA T keramika červená šarlatová 77900
Oválný tvar krbových kamen na nožce působí v interiéru útulným dojmem. Jsou vyrobená z kvalitní oceli a keramických kachlí a jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí.
Vybírat můžete ze 16 barev keramického obkladu.
Kamna se ve většině případů díky široké škále barevných provedení vyrábí na zakázku s termínem dodání 4 - 6 týdnů.
ROMOTOP EVORA T keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | červená šarlatová |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,5 - 6,6 kW |
| Provozní tah | 12Pa |
| Účinnost | 81,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 864 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 997 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 120 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP EVORA T keramika
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |