Krbová kamna ROMOTOP FANTASY 1 jsou vyrobená z kvalitní oceli s keramickým obkladem. Kamna jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Konstrukce kamen standardně umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu se ovládá jedním táhlem. Externí přívod vzduchu (CPV) je samozřejmostí. Kamna lze vybavit akumulačními tvarovkami pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Akumulační sadu objednávejte zde.
ROMOTOP FANTASY 1
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel / keramika |
| Nominální výkon: | 5,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,9 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 13 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 20 - 30 cm |
| Účinnost: | 80,6 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 150 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1598 x 548 x 392 mm |
| Hmotnost: | 197 kg |
| Rošt: | Ano |
| Popelník: |
Ano |
ROMOTOP FANTASY 1
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |