- krbová kamna LAREDO H keramika telená šumavská 19301 s možností akumulace
ROMOTOP LAREDO H keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika zelená šumavská |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,6 - 6,6 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80,5 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 871 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1320 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 137 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LAREDO 01 AKUM
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |