ROMOTOP PARLA H 3S keramika červená šarlatová 77900
- keramika
- krbová kamna s možností akumulace
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | červená šarlatová 77900 |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3 - 7,8 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 78,7 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 921/1194 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1405 x 471 x 431 mm |
| Hmotnost | 135 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,8 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP PARLA H 3S
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |