ROMOTOP SIENA N 02
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / keramika |
| Barva keramiky | silver 54505 |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 5,8 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,9 - 7,5 kW |
| Provozní tah | 13 Pa |
| Účinnost | 80,6 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 707 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 977 x 652 x 403 mm |
| Hmotnost | 149 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,6 kg / h |
| Max délka polen | 25 cm |
ROMOTOP SIENA N 02
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.SK
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |