- SONE HIGH keramika vlnka černá matná 49400
- možnost akumulace (volitelné příslušenství)
Krbová kamna ROMOTOP SONE 11 HIGH keramika vlnka vyrobená z kvalitní oceli a keramických reliéfních kachlí vynikají krásným designem. Spalovací komora je vyložená šamotovou vyzdívkou. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla, které svým zaoblením ještě více umocní pohled do plamenů.
Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do vašeho interiéru.
Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin, a to horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena kvalitními šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.
Vybírat můžete ze široké škály keramického obkladu.
Kamna SONE HIGH lze doplnit akumulací.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / keramika |
| Barva reliéfní keramiky | černá matná - 49400 |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3,2 - 8,2 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 946/1227 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry: výška x šířka x hloubka | 1398 x 630 x 398 mm |
| Hmotnost | 159 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,8 kg/h |
| Maximální délka polen | 25 cm |
ROMOTOP SONE HIGH keramika vlnka černá matná 49400
Akumulační kamna Romotop jsou jasnou volbou pro nízkoenergetické domy. Akumulační hmota při aktivním topení rychle absorbuje přebytečnou energii, která je následně vyzařována dlouhé hodiny po vyhasnutí plamene. Díky akumulačním prvkům, konstrukci a umístění zvyšujeme přidanou hodnotu vašich kamen.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk