SONE 10 keramika holubí šeď 51502
Vyvážené proporce krbových kamen SONE společně s topeništěm patřícím k těm větším mezi krbovými kamny, se skvěle hodí do vašeho interiéru.
Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Konstrukce kamen umožňuje zvolit ze dvou způsobů odvodu spalin, a to horního nebo zadního. Sklo dvířek z vnitřní strany omývá proudící sekundární vzduch a díky tomu nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena kvalitními šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / keramika |
| Barva keramiky | holubí šeď - 51502 |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3,2 - 8,2 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 946 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1079 x 630 x 398 mm |
| Hmotnost | 138 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,8 kg/h |
| Max délka polen | 25 cm |
ROMOTOP SONE 10 keramika holubí šeď 51502
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.sk