ROMOTOP TELDE keramika rustik hnědá srnčí 67300
- krbová kamna s teplovodním výměníkem
- černá ocel
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel, keramika rustik hnědá srnčí 67300 |
| Jmenovitý výkon | 10,9 kW |
| Regulovatelný výkon | 5,5 - 14,2 kW |
| Výkon teplovodního výměníku | 3,8 - 9,9 kW |
| Objem výměníku | 32 litrů |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Maximální provozní přetlak | 2 bar |
| Účinnost | 79 % |
| Vývod spalin | horní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 982 x 906 x 473 mm |
| Hmotnost | 268 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 3,2 kg/h |
| Max. délka polen | 35 cm |
ROMOTOP TELDE keramika rustik
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |