Závěsný kondenzační kotel THERM 35 KDZ rozšiřuje technicky nejvyspělejší řadu kotlů PREMIUM Condens. Aktivní řízení spalovacího provozu, které je zaručeno nejmodernějšími komponenty a elektronikou, zaručuje hospodárnou spotřebu energií. Kotle mají nerezový výměník s dochlazovanou čelní hořákovou stěnou. Nový typ plynového ventilu ve spolupráci s tímto hořákem vyniká vysokým stupněm modulace v regulačním poměru 1:10, tedy od minimálního výkonu 3,4 kW. Jednoduché ovládání společně s vestavěnou ekvitermní regulací a možností řízení nadřazeným pokojovým regulátorem přináší vysoký uživatelský komfort.
Kondenzační těleso kombinuje výměník s dochlazovanou čelní hořákovou stěnou opatřenou generačně zcela novým typem hořáku BLUEJET®. Varianta kotle THERM 35 KDZ je určena pro topení s možností dopojení nepřímotopného zásobníku TV, ve kterém je možné ohřívat užitkovou vodu a využít tak maximální schopnost kotlové jednotky.
Thermona THERM 35 KDZ:
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, jen topení |
| Varianta: | kondenzační |
| Třída kotle: | NOx 6 |
| Jmenovitý výkon | 35,0 kW regulovatelný 3,4 -37,0 kW |
| Účinnost: | 97 - 106 % |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
6 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 11 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 11+11 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku (zde OKH 100 NTR/HV) až do 80°C |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO |
| Expanzní nádoba: | zabudovaná objem 7 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Plyn: | zemní (po úpravě možno propan) |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spotřeba zemního plynu: | 0,33 - 3,5 m3/hod |
| Spotřeba propan: | 0,14 - 1,45 m3/hod |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 68,2 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP 41 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 725 x 430 x 285 mm |
| Energetický štítek: | A topení |
Záruka: 5 let na vnitřní nádobu ohřívače a víko příruby, 2 roky na ostatní součásti.
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto setu spotřebičů.
Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Zpět na hlavní stranu GAS-TM.SK